Ottoman Slap

Online Favorilerim de kullanım değişikliği.

XML yapma Araçlarını bulabileceğiniz bölüm...

Online Favorilerim de kullanım değişikliği.

Mesajgönderen #tengildet# » Sal Şub 10, 2015 8:08 pm

Merhaba,

announces/kisisel-online-favorileriniz-ve-bookmarklet-sistemi-t120.html
online-favorilerim-ve-bookmarklet/cevrimici-online-favorilerinizden-web-uzerinden-film-silme-t55.html
konularında anlatılmış olan Online Favorilerim (Çevrimiçi Favorilerim) özelliği 10.03.2015 tarihinden itibaren sadece VIP-Donor uyelere açık olarak devam edecektir,

Teşekkürler
Resim

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
Kullanıcı avatarı
#tengildet#

teşekkür etti: 5168 times

Re: Online Favorilerim de kullanım değişikliği.

Mesajgönderen #tengildet# » Sal Şub 10, 2015 9:17 pm

Arkadaşlar şimdiden mesajlar almaya başladım seyirTURK paralımı olacak artık diye :) hayır paralı olmayacak,
biliyorsunuz mevcut sunucuyu değiştirmiştim ve oldukça pahalı bir sunucudan hzmet almaktayız, benim bütçemin yettiği sunucudan hepimiz faydalandık ve faydalanmaya devam ediyoruz, ancak son bir kaç haftadır yavaşlamayı farketmişsinizdir, bu yavaşlamanın sebebi biziz yani seyirTURK ü kullanan binlerce dost, peki seyirTURK e olan ilgi bu şekli ile artmaya devam ederse seyirTURK ten kim nasıl faydalanabilecek, her bir listeye tıkladığınızda dakikalarca beklemek ve listenin gelememesine sinirlenmek ve hemen klavyeye sarılıp foruma uğrayıp "seyirTURK te bir yavaşlama var artık kullanamıyoruz" diye serzenişler mi yazacağız (bunda haklısınız tabii bende bir sıkıntı yaşadığımda sizin gibi hissediyorum) ama hakverirsinizki benim hem zamanımın hemde mali durumumun buraya kadar ve seyirTURK ü kullanmak istiyorsak artık ellerimizi taşın altına koymamız gerekiyor, bunu iki yöntemi olabilir yani kullanımı rahat bir seyirTURK ün:
1. kullanıcı sayısını azaltacağız ve sunucumuzu normal çalışma şartlarında götürecek kişi kadar kullanıcı olacak, yani sunucu 1000 kiş kaldırıyorsa seyirTURK ü sadece 1000 kişiye verecek ve öyle devam edeceğiz,
2. seyirTURK ü ke yeni sunucular ekleyeceğiz. Ha bu nasıl mümkün , yeni sunucular alınacak kiralanacak ve bunun bir maliyeti olacak bu maliyeti kim karşılayacak? Ben ve dostlarım bu güne kadar bunu yüklendik ama artık bizim boyumuzu aşıyor, seyirTURK ü ücretli yapmayacağıma göre ki bu konuda sözüm var seyirTURK ÜCRETSİZ kalacak, sunucu masraflarını karşılmak için 2 yol kalıyor, reklamlar(ki reklam aldık ama günlük 20-50 krş gbi komik rakamlar alabiliyoruz bunca kullanıma rağmen bu ise 1 yıllık sunucu masrafını 5-6 yılda çıkarırız demek :) yani her bir yıl için hayatımıza 5 yıl eklememiz lazım ki olacak şey değil ) reklamlar olmadı geriye tek seçenek kalıyor oda bağış almak, ha bağış adı üzerinde elini taşın altına koyup seyirTURK ün devamını sağlamak için katkıda bulunan dostlar olsun dedim, ama katkıda bulundukları içinde bazı avantajları olsun dedim, evet bağış yapan arkadaşların bazı avantajları olmalı, sizce olmamalı mı? peki o halde şunu söylemeli ve adil olmalıyım, madem avantajları olmayacak, verdikleri bağışlarla bir sunucu alıp onlara tahsis edeyim, bağışta bulunamayanlarda mevcut sistemi kullanmaya devam etsinler nereyekadar dayanabilirsem. onada varım.

AMA LÜTFEN ŞUNU SÖYLEMEYİN seyirTURK ÜCRETLİ Mİ OLACAK? ben ücretli olmayacak dedim, ve hala diyorum.

Ama sistemin devamı için bir şeyler yapılmalı. ve yapılanda sadece benim kararım değil bir çok dostumun önerisi idi ve değerlendirildiğinde mantıklı geldi.

Şu noktadan sonra bana gelecek ÖM, e-mail ve diğer yollarla gelecek olan bu yöndeki mesajlarınızı yanıtlamayacağımı duyururum.
Teşekkürler.
Resim

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
Kullanıcı avatarı
#tengildet#

Mesajgönderen #tengildet# » Sal Şub 10, 2015 9:19 pm

buyrun bir örnek öm den gelen

asnet yazdı:ufaktan ufaktan manilerin tadını almaya başladın galiba, sistemi paralıya çevirmenin ipuçları yavaş yavaş geliyor. ne diyelim
hayırlısı olsun. bunca emek verdiğin bu güzel sistem inşallah bir kazaya uğramaz. kolay gelsin iyi çalışmalar.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Umarım kazaya uğramaz :) Bu nasıl bir cümledir? kazaya uğrarsa olan birlerce dosta olur, bu nasıl bir tehdittir, yukarıdaki açıklamayı okuduğunuz halde böyle bir yorum yapıyorsunuz? Allah yardımcınız olsun.

şu anda 3. uyarınızı almış bulunuyorsunuz (tamamen davranışlarınız ve rencide edici kelimelerinizden dolayı ilk ikisi .hasBahca ve tahsin konularıdır,)
Resim

Kullanıcı avatarı
#tengildet#

Mesajgönderen DursunAga » Sal Şub 10, 2015 9:32 pm

Üstat,
kisa ve net yazacagim.Ben kendi Adima yaziyorum.Yillardir Almanyadayim,bir kac Türk kanallarina bakabilmek icin yillardir her Ay sacma sapan aidatlar ödedim.Filmlere gelince ancak kiralayip bakabiliyordum..Su an eve geldigimde ilk isim seyir Türkü acmak oluyor.Bu güzel hizmetin daha güzel ve uzun vadeli olmasi icin bende bu Tasin altina elimi koyuyorum.Maddi ve Manevi tam destek veriyorum.
En son DursunAga tarafından Sal Şub 10, 2015 9:53 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
DursunAga
VIP-Donor

teşekkür etti: 9 times

Mesajgönderen antepcarsi » Sal Şub 10, 2015 9:35 pm

Bağış miktarı belli olsun tengildet kardes. Neyse yapalim gorevimiz. Sonuçta seyirturk olmasa baska platformlara dünyanın parasini vermek zorundayız.Hatta bence seyirturkun kalitesinin dusmemesi ve daha iyi bir platform olması için ufakda olsa bağış yapmayanlar kullanmamali
antepcarsi

teşekkür etti: 0 time

Mesajgönderen #tengildet# » Sal Şub 10, 2015 9:40 pm

asnet yazdı:Farketmez. gerçekleri yazmak da ne sorun var? bu işler böyle baslarsa böyle biter demek istedim.
bir kısmı senden uzaklaşsada, etrafında her yaptığın alkışlayacak yalaka bulmakta zorlanmıyorsun.
gercek cevapları duymak istemiyorsan üyeliğimi silersin kurtulursun.

bizde üye istemedikçe üyelik silinmez forum kurallarını dahi okumamışsınız malesef. Üyeliğinizin silinmesini mi istiyorsunuz?

son uyarınızıda aldınız, saat 24 den sonra 3 gün banlanmış olacaksınız.Sebep 3 kez yarı almanıza rağmen rencide edici sözleri kullanıyor olmanız.
Resim

Kullanıcı avatarı
#tengildet#

Mesajgönderen DursunAga » Sal Şub 10, 2015 9:50 pm

@ asnet:
Biz burda verilen hizmetten,emekten ve varsa bir yükümlülük onu beraber üslenip yolumuza devam etmekten bahsediyoruz.
Seninde fikirlerine saygi duyuyorum ama bu sana hakaret etme yetkisini vermez ARKADASIM.
Saygilar
DursunAga
VIP-Donor

teşekkür etti: 9 times

Mesajgönderen epic » Sal Şub 10, 2015 9:59 pm

DursunAga yazdı:@ asnet:
Biz burda verilen hizmetten,emekten ve varsa bir yükümlülük onu beraber üslenip yolumuza devam etmekten bahsediyoruz.
Seninde fikirlerine saygi duyuyorum ama bu sana hakaret etme yetkisini vermez ARKADASIM.
Saygilar

Yazdiklariniza aynen katiliyorum ayrica beyenip tesekkur eden insanlarin hepsinede yalaka direyerek herkese hakaret ediliyo.
epic
VIP-Donor

teşekkür etti: 519 times

Mesajgönderen Elkhan » Çrş Şub 11, 2015 12:34 am

Aslında bu bağış işini, benden önce bir fikri varmıydı bu konuda bilmiyorum ama #tengildet# ustaya ben önerdim ve de bağışımı (az ya da çok) yaptım. Helali hoşu olsun. Aslında az bile yaptığımız.

Ağzını kocaman açıpta olur olmaz şeyler yazanlara sesleniyorum. Ben 10 yıldır Almanyada yaşayan bir Azerbaycanlı türküm. Yaşadığım yerde kesinlikle balkona anten koymak yasaktır ve de türk ve azerbaycan kanalları izlememiz imkansız. Seyirtürk sayesinde bir seneden fazladır evimiz Cinema Salonuna dönüştü. Film, Dizi, Azerbaycan, Türk, Rus ve Alman kanalları izliyoruz ve de hiç bir ücret ödemiyoruz.(evdeki internet hariç)

Şimdi:
1.hostingerden host, server ve saire alan ve belli bir ücret ödeyenler bilir.
2.örnek bir 20 kanaldan oluşan xml-in yapılışı (sarf edilen zaman, göz nuru, zahmet ve s....) portalların yapılışı, programlanması ve saireden tut taaa ki evinde seyirtürkü izlemek için kumandana dokunana kadar. Bunların hiç biri gökten inmedi. Emeğe saygı ve de o emeği ödüllendirme denen bir şey vardır. Bilmezmisiniz? :?: :?
3.butonların ismi (Bağış). Kimseden zorla bir şey istenmiyor anladığınız üzere. Çam sakızı çoban armağanı misali ;)
4.1 paket sigarana say, bir öğün yemeğe say, arkadaşlarına ısmarladığın kahve, çay ve ya kolaya say. say da say............
5. Bağış yapan biri olarak bir ayrıcalıkmı istiyorum? HAYIR!!! Verilen hizmet beni kesinlikle ve kesinlikle tatmin ediyor. Ben memnunum.
6. seyirtürkü programlayan, portalları hazırlayan ve de emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum. :D Allah onlardan razı olsun!
7.şayet söylediklerim sizi gocundurduysa ozaman üzerine bir bardak su için, çünkü burda gocunulacak hiç bir ifade yok.

Allaha emanet olun kardeşlerim.
Resim

Allah (c.c) bizim sırtımızı her zaman kollayan yüce TÜRKİYE Cümhuriyyetini ve kardeşlerimizi korusun! AMİN!
Elkhan
VIP-Donor

teşekkür etti: 1172 times

Mesajgönderen Elkhan » Çrş Şub 11, 2015 12:43 am

antepcarsi yazdı:Bağış miktarı belli olsun tengildet kardes. Neyse yapalim gorevimiz. Sonuçta seyirturk olmasa baska platformlara dünyanın parasini vermek zorundayız.Hatta bence seyirturkun kalitesinin dusmemesi ve daha iyi bir platform olması için ufakda olsa bağış yapmayanlar kullanmamali

Katılmıyorum. İnsanlardan zorla para alınmaz. Mağdur durumda olanlar var benim gibi. Hiç bir şekilde anten kurup tv izleme şansımız yok. Benim gibi tanıdıklarım burada Almanyada çok. Onlara da ödeme yapın diyemem. İnternetten anladığı bile yok. TV-lerine seyirtürkü ben kurdum ve benim yerel xml-i izliyorlar. Bu kadarını anca kavraya bilmişler. Ama seyirtürke bağış yapmalarını isterim. Bunu da görüşeceğim onlarla.

Bağış yapamayan da kullansın sevabına. :) İnsanlık öldümü :?:
Resim

Allah (c.c) bizim sırtımızı her zaman kollayan yüce TÜRKİYE Cümhuriyyetini ve kardeşlerimizi korusun! AMİN!
Elkhan
VIP-Donor

teşekkür etti: 1172 times

Sonraki

Dön XML Yapma Araçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir