Ottoman Slap

Online Favorilerim Yok

XML yapma Araçlarını bulabileceğiniz bölüm...

Online Favorilerim Yok

Mesajgönderen Bajarxp » Sal Eyl 23, 2014 9:22 am

Seyirturk samsung ta online favoriler görünmüyor bilginize.Denilenin hepsini yaptım yapılandırmada e mail ve şifre yazdım ayarlarınız başarılı birşekilde kaydedilmiştir yazdı ama çevrimiçi favorilere girdim eklediğim linkler yine görünmüyor yerel.xml nin aynısı görünüyor..???
Bajarxp

teşekkür etti: 20 times

Re: Online Favorilerim Yok

Mesajgönderen #tengildet# » Sal Eyl 23, 2014 9:45 am

Merhaba
Sorununuzun yanıtını aşağıdaki linkte vermiştim:
smart-tv/samsung-smart-tv-seyirturk-online-favorilerim-sorunu-t186.html#p1806
Kısacası yapılandırmaya girdiğiniz bilgilerden biri yanlış olmalı. Hiç boşluksuz girdiğinizden ve forum şifrenizi verdiğinizden emin olunuz.
Resim

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
Kullanıcı avatarı
#tengildet#

teşekkür etti: 5168 times

Mesajgönderen Bajarxp » Sal Eyl 23, 2014 11:29 am

Usta yanıt için tşkler.Herşeyi doğru yaptığımdan eminim hatta tekrardan kontrol ettim ayrıca o nickle ilgili bir sorun olabilir diye ikinci bir kayıt yaptırdım şimdiki nicke ait email ve şifreyi girdim sonuç yine aynı online favorilerim de eklediğim videolar yok..Yinede tşkler..
Bajarxp

Mesajgönderen #tengildet# » Sal Eyl 23, 2014 12:19 pm

tek sebep bu olabilir başka bir sebep mümkün değil yapı olarak,
ayrıca oluşturduğunuz bu hesaba ait toplam 7 film ekli online favoriniz sistem tarafından bana bildiriliyor. (içeriğini görmem ama film sayısını ve adınıza oluşturulmuş online favoriniz olup olmadığını görebilirim)

yani sistemde online favorileriniz var
geriye sadece sizin bilgileri doğru giriyor olmanız , eklediğiniz filmleri görmeniz için yeterli.
mutlaka girişte hata yapıyorsunuz.
Resim

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
Kullanıcı avatarı
#tengildet#

Mesajgönderen Bajarxp » Sal Eyl 23, 2014 1:40 pm

Evet online favorilerim hesabı oluşmuş orda sorun yok Android ten baktım eklediğim tüm filmler var ama seyirtürk smart tv de görünmüyor onun için zaten tüm ayarları tekrardan gözden geçireceğim..Bu arada online favoriler bölümüne özel form sitesinde bir bölüm olsaydı iyi olurdu.Tşkler tekrardan..
Bajarxp

Mesajgönderen #tengildet# » Sal Eyl 23, 2014 5:49 pm

Bajarxp yazdı:Bu arada online favoriler bölümüne özel form sitesinde bir bölüm olsaydı iyi olurdu.Tşkler tekrardan..

var zaten ve sizde oraya yazmışsınız :)
ama bu favoriler özel olduğundan içerikleri ile ilgili bir şey paylaşmamanız gerekir diye düşünüyorum.
Resim

Kullanıcı avatarı
#tengildet#

Mesajgönderen Bajarxp » Çrş Eyl 24, 2014 1:43 am

Teng usta sorunu hallettim yapilandirma ayarlarindan ozel klavye yi secmistim onu standart a cevirdim mail ve sifreyi tekrardan yazdim oldu.Yani sorun ozel klavyede imis.Yardimlariniz icin tekrardan tskler..
Bajarxp

Mesajgönderen Bajarxp » Pzt Eki 20, 2014 6:16 pm

Selam herkese.Ben online favorilerimde bir filmi silemiyorum diğer filimlere tıkladığımda siliniyor ama o filime sil dediğimde (You don't have permission to access /main/favsil.php on this server) yetkiniz yok diyor ayrıca benim favorilerde 30 a yakın film var ama smart tv de açıyorum favorileri sadece 10 film görünüyor yardımcı olursanız sevinirim..
Bajarxp

Mesajgönderen #tengildet# » Sal Eki 21, 2014 1:43 am

Bajarxp yazdı:Selam herkese.Ben online favorilerimde bir filmi silemiyorum diğer filimlere tıkladığımda siliniyor ama o filime sil dediğimde (You don't have permission to access /main/favsil.php on this server) yetkiniz yok diyor ayrıca benim favorilerde 30 a yakın film var ama smart tv de açıyorum favorileri sadece 10 film görünüyor yardımcı olursanız sevinirim..

tekrar deneyiniz. sisem bir iki hata buldu ve düzeltti sizin xml inizde.
Resim

Kullanıcı avatarı
#tengildet#

Mesajgönderen Bajarxp » Sal Eki 21, 2014 11:09 am

#tengildet# yazdı:
Bajarxp yazdı:Selam herkese.Ben online favorilerimde bir filmi silemiyorum diğer filimlere tıkladığımda siliniyor ama o filime sil dediğimde (You don't have permission to access /main/favsil.php on this server) yetkiniz yok diyor ayrıca benim favorilerde 30 a yakın film var ama smart tv de açıyorum favorileri sadece 10 film görünüyor yardımcı olursanız sevinirim..

tekrar deneyiniz. sisem bir iki hata buldu ve düzeltti sizin xml inizde.

Düzeldi tşkler..
Bajarxp

Dön XML Yapma Araçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir