Ottoman Slap

XorioN Modul Maker v 1.0 istiyoruz !

XML yapma Araçlarını bulabileceğiniz bölüm...

XorioN Modul Maker v 1.0 istiyoruz !

Mesajgönderen ismailglr » Cum Haz 05, 2015 10:03 am

Evet ustam madem MediaMatik' i kapattın öyle boş boş durma :)

evet yapacağın program başlıktanda anlamışsındır ;)

biz 5 tane site seçeceğiz 2 film 2 yabancı dizi 1 yerli dizi mesela

program bize bu sitelerin modülünü yapıp verecek bizde kendi free hostlarımıza atıp izleyeceğiz.

sitelerde değişiklik oldu diyelim program bi zahmet yeniden modül yapıp versin :)

sana kolay gelsin ;)
Kullanıcı avatarı
ismailglr
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2329 times

Re: XorioN Modul Maker v 1.0 pek yakında ;)

Mesajgönderen xorion » Cum Haz 05, 2015 12:29 pm

ismailglr yazdı:Evet ustam madem MediaMatik' i kapattın öyle boş boş durma :)

program bize bu sitelerin modülünü yapıp verecek bizde kendi free hostlarımıza atıp izleyeceğiz.

sitelerde değişiklik oldu diyelim program bi zahmet yeniden modül yapıp versin :)

sana kolay gelsin ;)

Bu konuyu daha önce detaylı konuştuk diye hatırlıyorum sanki, eski mesajlara bakmadım tekrar.

Sen modul mu istiyorsun xml mi? Modul dediğin olay öyle olmaz xml ise tüm siteyi xml yapma hakkında çok konuşmuştuk ancak şu olur şu anki SeyirTurk u düşün, istediğin menusundeyken o menuyu sana xml yapsın. Yani kategorilerdeyken bas düğmeye o kategorileri yapsın, video url leri sayfasındaysan onları yapsın gibi bişey... ??? Yani kısaca Ismailglr special editions daki gibi??
Kullanıcı avatarı
xorion
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 267 times

Mesajgönderen ismailglr » Cum Haz 05, 2015 1:24 pm

xorion yazdı:

sana kolay gelsin ;)

Bu konuyu daha önce detaylı konuştuk diye hatırlıyorum sanki, eski mesajlara bakmadım tekrar.

Sen modul mu istiyorsun xml mi? Modul dediğin olay öyle olmaz xml ise tüm siteyi xml yapma hakkında çok konuşmuştuk ancak şu olur şu anki SeyirTurk u düşün, istediğin menusundeyken o menuyu sana xml yapsın. Yani kategorilerdeyken bas düğmeye o kategorileri yapsın, video url leri sayfasındaysan onları yapsın gibi bişey... ??? Yani kısaca Ismailglr special editions daki gibi??

ne yapayım yeni bişey aklıma gelmedi eski konuları hortlatayım dedim :)

şimdi daha detaylı anlatayım.şimdi nasıl modül yapılıyor bilmiyorum ama bazı kodlar falan yazıyosunuz ya.

işte program bizim için o kodları yazacak.programın hafızasında sabit 5 site olacak.onların modülünü yapıp verecek.

yani şöyle düşün mesela sen onlinedizi.co modülünü public ettin.public dosyayı alıp kullanmak basit.ama işte modül ölünce

program burda devreye girecek.modülü güncelleyip tekrar yapacak.

öff ya işte kapatmasaydın MediaMatik i ;)
Kullanıcı avatarı
ismailglr
Portal Emekçisi

Mesajgönderen hoyares » Cum Haz 05, 2015 2:12 pm

ismailglr yazdı:
xorion yazdı:

sana kolay gelsin ;)

ne yapayım yeni bişey aklıma gelmedi eski konuları hortlatayım dedim :)

şimdi daha detaylı anlatayım.şimdi nasıl modül yapılıyor bilmiyorum ama bazı kodlar falan yazıyosunuz ya.

işte program bizim için o kodları yazacak.programın hafızasında sabit 5 site olacak.onların modülünü yapıp verecek.

yani şöyle düşün mesela sen onlinedizi.co modülünü public ettin.public dosyayı alıp kullanmak basit.ama işte modül ölünce

program burda devreye girecek.modülü güncelleyip tekrar yapacak.

öff ya işte kapatmasaydın MediaMatik i ;)

ismail biraz xorion dinlensin derim ben.bu ara güçlü ye yüklenelim.valla o arkadaşımızda elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. xorion mutka bir gün yine bizle paylaşımlarını yapacak ama kendi sitemi kurar yada paralımı olur yada free mi devam eder bilmem ama bir gün mutlaka yine bizlerde paylaşımda olacak.saygılar
hoyares
VIP-Donor

teşekkür etti: 248 times

Mesajgönderen ismailglr » Cum Haz 05, 2015 2:19 pm

ya ne dinlenmesi istese 2 saat te program yapabiliyor ;)

çalışsın işi ne :)
Kullanıcı avatarı
ismailglr
Portal Emekçisi

Mesajgönderen adile » Cum Haz 05, 2015 4:17 pm

benim istedim film siteleri (hdfilmcehennemi.com filmizlesene.com.tr filmakinesi.net ) dizi olarakta diziay birde yerli olan bir dizi sitesi oldumu süper olur :)
adile

teşekkür etti: 212 times

Mesajgönderen hoyares » Cum Haz 05, 2015 4:58 pm

ismailglr yazdı:ya ne dinlenmesi istese 2 saat te program yapabiliyor ;)

çalışsın işi ne :)

yalnız sen bu gaza getirme olayında biraz zayıf kalıyon.biz rabbit de tengildet ustayı bi gaza getirdik arkadaş bir kaç saatte üj bej tane modül yapıverdi sağolsun.alınmasın tengildet usta sonra.sağolsun bi el attı enson bi tane ekledi çaktırmadan bakın süper.filmler kısa ve net.ne o saatlerce sürüyor.ben zaten uzun süre bakmam sörf yapardım tam benlik.saygılar
hoyares
VIP-Donor

teşekkür etti: 248 times

Mesajgönderen caneker » Cum Haz 05, 2015 5:05 pm

konu açılmışken xorion usta o nasıl bi portaldı hiç anlamadım şak diye açıyordu takılma yok hızlı çeşit bol şimdi diger herşey kıyaslamaya başladım olmuyo aynı tat yok ya usta çırak felan lazımsa 40 yaşında biraz geç ama alırmısınız yanınıza haddim olmayarak birşeyler yazıyım dedim sizi nasıl takip edebiliriz arayı sogutmayın lütfen
caneker
VIP-Donor

teşekkür etti: 160 times

Mesajgönderen xorion » Cum Haz 05, 2015 5:16 pm

İsmail;

Modul diye tabir ettiğimiz olayı biraz farklı düşünüyorsunuz sanırım. Nasıl izah edeceğimi de bilemiyorum ama olayın mantığını tam olarak anlamanız gerekiyor. Ya client uygulamasına (mesela şu anki SeyirTurk E2 uygulamasında py dosyasına python ile) direkt yazacaksanız ya da uzak ya da yerel bir sunucu üzerinde global bir yapı kurup verileri istediğiniz platformda kullanacaksınız.
Kullanıcı avatarı
xorion
Portal Emekçisi

Mesajgönderen xorion » Cum Haz 05, 2015 5:19 pm

caneker yazdı:konu açılmışken xorion usta o nasıl bi portaldı hiç anlamadım şak diye açıyordu takılma yok hızlı çeşit bol şimdi diger herşey kıyaslamaya başladım olmuyo aynı tat yok ya usta çırak felan lazımsa 40 yaşında biraz geç ama alırmısınız yanınıza haddim olmayarak birşeyler yazıyım dedim sizi nasıl takip edebiliriz arayı sogutmayın lütfen

Teşekkürler ;)

Hızlı olmasının sebeplerinden biri sunucu iyidi ve belki diğer faktörde ben WCF servis ile yazmıştım.

Ben buralardayım ;)
En son xorion tarafından Cum Haz 05, 2015 5:35 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
xorion
Portal Emekçisi

Sonraki

Dön XML Yapma Araçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir