Ottoman Slap

seyirTURK statü ve yetkilendirme ile ilgili bilmeniz gerekenler

Kişisel yada genel sevinçlerimizi , üzüntülerimizi, doğum günü kutlamalarımızı , yeni doğanların sevinçlerini, kaybettiklerimizin üzüntülerini kısacası hayata dair ne varsa paylaşabileceğimiz yerimiz...

seyirTURK statü ve yetkilendirme ile ilgili bilmeniz gerekenler

Mesajgönderen onur » Cmt Haz 27, 2015 8:03 pm

arkadaşlar son günlerde forumda ve uygulamada yaşanılan yanlış anlaşılmalar için açıklayıcı olabilmesi için bu konuyu açmayı uygun gördüm.herkesin forumun en altında gördüğü yetkiler başlığı altında görünen yetkilerin ve bu yetkilerin ne ifade ettiği hakkında kısaca bilgiler verim.eksik veya yanlış yazdıklarımı forumdaki tek siyah nicke sahip forumun ve uygulamanın kurucusu Tengildet usta tarafından düzeltilebilir veya konu komple kaldırılabilir...

yetkiler:

Yöneticiler: bu renk nicke sahip arkadaşlarımız forumda yönetici statüsünde bulunmaktadırlar forum ve uygulamayla ilgili bir çok yetkiye (mesaj silme,konu kilitleme,uyarı,banlama v.s) sahiptirler.

Global moderatörler:bu renk nicke sahip arkadaşlar (ki ben şimdilik böyle bir nick rengine sahip üyeye rastlamadım gören duyan bana bir zahmet iletsin :)) genel anlamda forumdaki çeşitli konular hakkında engin tecrübeye sahip bilgli arkadaşlara verilen bir yetkidir.

Portal Emekçisi:bu renk nicke sahip arkadaşlarımız adındanda anlaşılacağı gibi seyirturk uygulamasına hazırladıkları portallar ile içeriğe direk katkı sağlayan insanlardır vede emekçi tabiri cuk diye oturmuştur kendilerine.forum üzerinde yetkileri yoktur ama portalları üzerinde tek yetkilidirler.

VIP-Donor : kendileri forumda bu renkle belirlenirler, seyirturk uygulamasının hayatını sürdürebilmesi için gerekli olan maddi ihtiyaca yaptıkları bağış ile katkı sağlayan insanlardır.uygulamadaki bazı bölümlerden ve forumdaki kendilerine ait bölümlerden doğal olarak her katkı sağlayan gibi yararlanırlar.

Özel Üye:bu renk nicke sahip arkadaşlar forumda uygulama hariç konularda paylaşımlarda bulunup foruma katkı sağlarlar.

Normal Üye:bu renk nicke sahip arkadaşlar forum ve uygulamadaki arama ve favorilerim özellikleri hariç her özelliğinden diğer yetki sahipleriyle aynı şekilde faydalanabilirler.

yazar notu : görüldüğü üzere diğer bütün forumlarda olduğu gibi bu forumda da yetki ve statü kazanmak için katkı sağlamalsınız.öyle girer girmez 2. mesajda ben vip üye değilmiyim demekle olmuyor.sevgiler,saygılar...
Resim

BİR İŞİ BİLEN YAPAR.AZ BİLEN AKIL VERİR.BİLMEYEN ELEŞTİRİR.YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR...
Kullanıcı avatarı
onur
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2753 times

Re: seyirTURK statü ve yetkilendirme ile ilgili bilmeniz gerekenler

Mesajgönderen #tengildet# » Cmt Haz 27, 2015 8:26 pm

"cuk diye oturmuş" ombdusmanım :) ellerin dert görmesin
Resim

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
Kullanıcı avatarı
#tengildet#

teşekkür etti: 5168 times

Re: seyirTURK statü ve yetkilendirme ile ilgili bilmeniz gerekenler

Mesajgönderen cilginyurekli » Cmt Haz 27, 2015 11:27 pm

Bi forum sahibi olarak katılmamak elde değil bende de çok oluyor forumların genelinde aynı hemen yetki isterler :)
cilginyurekli
VIP-Donor

teşekkür etti: 0 time

Dön Genel Duyurular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir