Ottoman Slap

BAĞLANTI KESILDI SORUNU

seyirTURK Programlarında bulunan "Dizi Kutusu" konusunda dilek ve görüşlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

BAĞLANTI KESILDI SORUNU

Mesajgönderen Blair_witch » Cum Eyl 11, 2015 12:51 pm

Doctor who dizisinin 3. Sezon 7. Bolumune gectim ve odnoklassniki de linklerden sadece 360p vardi fakat açınca baglanti kesildi sorunu vermeye basladi. Ilk sezona baktim o da aynisini yapmaya basladi. Napabilirim. Sorun nerde bilmiyorum. Film aciyor fakat dizi acmiyor. Onlinedizi ve dizi ay i da denedim ama sonuc ayni.
Blair_witch

teşekkür etti: 2 times

Re: BAĞLANTI KESILDI SORUNU

Mesajgönderen #tengildet# » Cum Eyl 11, 2015 1:20 pm

Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederim.
Net bağlantınızla ilgili bir sorun oluşmuştur veya odnoklassniki sitesi yine bir şeyleri değiştiriyor olabilir, bir süre sonra tekrar deneyiniz.
Resim

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
Kullanıcı avatarı
#tengildet#

teşekkür etti: 5168 times

Re: BAĞLANTI KESILDI SORUNU

Mesajgönderen onur » Cum Eyl 11, 2015 5:39 pm

güçlü kafe bölümünde de yazdım şuan odn linklerini embed olarak değilde vkpass ile şifreleyip ip ye özel link veren sitelerdeki odn linkleri çalışmamaktadır.kalite seçimi olmuyacağı ise zaten şu konuda yazıldı forum-bilgileri/odnoklassniki-ok-ru-hakkinda-bilgilendirme-t1041.html açılan bütün odn linkleri 360p seçeneğiyle açılıyor.kısacası sorun sizden değil malesef odn ile ilgili tam olarak çözümün bulunmamasından kaynaklanıyor.
örnek de verim mesela güçlü kafe yabancı dizide bulunan ve odn linklerini şifreli veren diziay,onlinedizico gibi sitelerde odn linkleri açılmazken. vkpass kullanmayan dizipup,dizibox,dizist v.b sitelerde odn linkleri kalite seçimsiz (360p) olarak geçte olsa açılmaktadır.
Resim

BİR İŞİ BİLEN YAPAR.AZ BİLEN AKIL VERİR.BİLMEYEN ELEŞTİRİR.YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR...
Kullanıcı avatarı
onur
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2753 times

Dön Dizi Kutusu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir