Ottoman Slap

Dizi izleyemiyorum

seyirTURK Programlarında bulunan "Dizi Kutusu" konusunda dilek ve görüşlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Dizi izleyemiyorum

Mesajgönderen zzey » Çrş Eki 21, 2015 4:32 pm

Arkadaşlar merhaba
Ben dizi izleyemiyorum. Ya ayarlarını kontrol et diyor ya istek yaptığınız yere ulaşılamıyor diyor yada boş. Benmi biryerlerde hata yaptım Android kullanıyorum
zzey

teşekkür etti: 0 time

Re: Dizi izleyemiyorum

Mesajgönderen onur » Çrş Eki 21, 2015 5:13 pm

türkiyede yaşıyorsanız kullandığınız sisteme göre internet ayarlarından dns ayarlayınız,ayrıca dizilerin linkleri silinmişse yada ayarlardan gizlenmişse izleyemezsiniz,eğer izleme seçeneklerinde odn linkleri varsa onları tercih ediniz.portallar içerisindeki güçlü kafede bulunan alternetifleri deneyiniz yok ben illaki dizi kutusundan izliyecem diyorsanızda hangi bölümdeki hangi dizide sorun yaşıyorsanız açık açık bir örnek veriniz.şuan yerli dizi 1 modülü çalışmıyor.yerlidizi2 ise çalışyor.yabancı dizi modüllerinde sorun gözükmüyor.
Resim

BİR İŞİ BİLEN YAPAR.AZ BİLEN AKIL VERİR.BİLMEYEN ELEŞTİRİR.YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR...
Kullanıcı avatarı
onur
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2753 times

Mesajgönderen omer_35 » Çrş Kas 04, 2015 10:57 pm

sgl
omer_35

Mesajgönderen dgkn_ngn » Cum Şub 12, 2016 2:28 pm

Poyraz Karayel dizisinin 43 ve 44. bölümlerini kaçırmıştım dün izlemek için e2 cihazımdan giriş yaptım fakat söylediğim bölümler hiçbir portalda açılmıyor. Diğerlerini denemedim muhtemelen onlarda açılmayacaktı. Dns ayarlarım Google DNS'dir.

Yardımcı olursanız sevinirim.
dgkn_ngn

teşekkür etti: 1 time

Mesajgönderen Yarbay » Cum Şub 12, 2016 3:14 pm

dgkn_ngn yazdı:Poyraz Karayel dizisinin 43 ve 44. bölümlerini kaçırmıştım dün izlemek için e2 cihazımdan giriş yaptım fakat söylediğim bölümler hiçbir portalda açılmıyor. Diğerlerini denemedim muhtemelen onlarda açılmayacaktı. Dns ayarlarım Google DNS'dir.

GuCLu Cace > Dizi Cafe Yerli > Canlıdizihd > Poyraz Karayel >>> (44. bölüm , 3 partlık) Androidde çalışıyor.
Sansar Webmedia > Dizi Portal > Yerli Diziler > Poyraz Karayel >>> (43. ve 44. bölümler Androidde çalışıyor.

Olmadı net'ten aktif linkleri bulun ve uygulamaya ekleyerek deneyin.
Yarbay
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2149 times

Mesajgönderen dgkn_ngn » Cum Şub 12, 2016 3:20 pm

Yarbay yazdı:
dgkn_ngn yazdı:Poyraz Karayel dizisinin 43 ve 44. bölümlerini kaçırmıştım dün izlemek için e2 cihazımdan giriş yaptım fakat söylediğim bölümler hiçbir portalda açılmıyor. Diğerlerini denemedim muhtemelen onlarda açılmayacaktı. Dns ayarlarım Google DNS'dir.

GuCLu Cace > Dizi Cafe Yerli > Canlıdizihd > Poyraz Karayel >>> (44. bölüm , 3 partlık) Androidde çalışıyor.
Sansar Webmedia > Dizi Portal > Yerli Diziler > Poyraz Karayel >>> (43. ve 44. bölümler Androidde çalışıyor.

Olmadı net'ten aktif linkleri bulun ve uygulamaya ekleyerek deneyin.

Üstadım bugün tekrar deneyeceğim. Androidde çalışıyorsa enigma2 cihazda da çalışır mı demek istediniz acaba?

Link eklemeyi bilmiyorum ona da bakıp deneyeceğim inşallah çalışır.
dgkn_ngn

Mesajgönderen guclu » Cum Şub 12, 2016 3:42 pm

Poyraz Karayel için hiç dns gerekmeyen bölümde var. Kanal D dizileri için.

Dizi Kutusu yada GuCLu Cafe Modül , Yerli Dizi bölümü, Tv Kanalları Dizi Modülleri, Kanal D Dizileri 1 , Poyraz Karayel Bölümü son bölüm ve altı hepsi direk açar mp4 formatlıdır.
GuCLu Cafe ModuL VIP çok yakında...
Kullanıcı avatarı
guclu
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 1409 times

Mesajgönderen dgkn_ngn » Cum Şub 12, 2016 4:57 pm

guclu yazdı:Poyraz Karayel için hiç dns gerekmeyen bölümde var. Kanal D dizileri için.

Dizi Kutusu yada GuCLu Cafe Modül , Yerli Dizi bölümü, Tv Kanalları Dizi Modülleri, Kanal D Dizileri 1 , Poyraz Karayel Bölümü son bölüm ve altı hepsi direk açar mp4 formatlıdır.

Üstad akşam hemen deneyeceğim bu kısmı tekrar tekrar teşekkür ederim.
dgkn_ngn

Mesajgönderen onur » Cum Şub 12, 2016 6:15 pm

enigma2 lerde genelde sıkıntı imajlardan kaynaklanır bende enigma2 dreambox800 hd klone cihazımda openpli 4.0 gstreamer 1.7.1 online-favorilerim-ve-bookmarklet/seyirturk-te-oynatilabilen-embed-linkler-t471-40.html#p15989 bu konudaki bütün linkler açılır enigma2 lerde açılmıyorsa sıkıntı cihaz yada imajınızdadır.genelde dizikutusu yerli dizler bölümündeki eklenen diziler dailymation veya youtube dur (dizinin hangi linke ait olduğunu info tuşuna basarakda öğrenebilirsiniz) ve bu linkler enigma2 seyirTURK uygulamsında sorunsuz oynatılır.yeni imaj yükleyin ayrıca imajınızda mediaplayer eklentisi mutlaka olmalı.
Resim

BİR İŞİ BİLEN YAPAR.AZ BİLEN AKIL VERİR.BİLMEYEN ELEŞTİRİR.YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR...
Kullanıcı avatarı
onur
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2753 times

Mesajgönderen mb2004 » Cum Mar 04, 2016 10:38 am

Özellikle son 1 aydır doğru düzgün kullanamıyorum. Sürekli takılmalar oluyor veya yayın format hatası alıyorum. Hem android hem Samsung smart TV aynı durumda. Eskiden çok super çalışıyordu.

Internet: Fiber, 24 Mbit
DNS: 8.8.8.8
mb2004

Sonraki

Dön Dizi Kutusu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir