Ottoman Slap

İsmail Portal

seyirTURK Programlarında bulunan "Portallar" konusunda dilek ve görüşlerinizi buradan paylaşabilir, portal sahipleri ile iletişim kurabilisiniz.

Re: İsmail Portal

Mesajgönderen ismailglr » Çrş Kas 04, 2015 8:21 pm

Benim server hacklenmiş galiba :)

File maneger a bağlanmıyor :) ben de şifremi unuttum sanıyordum

We have witnessed a database breach on our main server. A hacker used an exploit in old PHP version of the website gaining access to our systems, exposing more than 13.5 Million of our customers' personal records. The stolen data includes usernames, passwords, email addresses, IP addresses and names.
We became aware of this issue on the 27th of October and since then our team started to troubleshoot and resolve this issue immediately. We are still working 24/7 in order to identify and eliminate all security flaws. Additionally, we are working on upgrading all of our systems. We will get back to providing the service to our users soon.
At 000webhost our top priority is to provide free quality web hosting for everyone. The 000webhost community is a big family, exploring and using the possibilities of the internet together. For millions of people our services are an opportunity to be present on the internet and learn more about technology.
At Hostinger and 000webhost we are committed to protect user information and our systems. We are sorry and sincerely apologize we didn't manage to live up to that. In an effort to protect our users we have temporarily blocked all access to systems affected by this security flaw. We will re-enable access to affected systems after an investigation and once all security issues have been resolved.
Our user’s sites will stay online and will be fully functional during this investigation. We will fully cooperate with law enforcement authorities. At the same time our internal investigation has been started. We advise our customers to change their passwords and use different passwords for other services.
Our other services such as Hosting24 and Hostinger are not affected by this security flaw and are fully secure and operational.
Kullanıcı avatarı
ismailglr
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2329 times

Mesajgönderen #tengildet# » Çrş Kas 04, 2015 8:58 pm

000webhostun tüm sunucularını ve kullanıcı bilgilerini hacklediler sadece seninki değil maalesef.
tüm problemleri çözene kadarda kimseye erişim vermeyecekler,
bence hostingerden br free sunucu alabilirsin. xml yapma araçlarında onur anlatmıştı.
Resim

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
Kullanıcı avatarı
#tengildet#

teşekkür etti: 5168 times

Mesajgönderen ismailglr » Çrş Kas 04, 2015 9:18 pm

#tengildet# yazdı:000webhostun tüm sunucularını ve kullanıcı bilgilerini hacklediler sadece seninki değil maalesef.
tüm problemleri çözene kadarda kimseye erişim vermeyecekler,
bence hostingerden br free sunucu alabilirsin. xml yapma araçlarında onur anlatmıştı.

Kısa sürede çözeriz demişler ama 5 gün olmuş hala kulanıma açamadılar.

Neyse usta hiç değilse senin sayende xml leri kurtardık.şimdilik xml lerdeki ölü linkleri temizlemekle meşgulum.

Olmadı yeni sunucuya taşırız.
Kullanıcı avatarı
ismailglr
Portal Emekçisi

Mesajgönderen onur » Çrş Kas 04, 2015 9:41 pm

evet usta benimkide gitmiş. 2 yedek hostum olduğu için şimdilik sorun yok benim açımdan.ismail usta sen cihazı değiştirmedin değil mi?hala sim3 ise hostingere yükle diyecem onda da kısıtlama yapıyor sanırım seyirturke,öyle bir sıkıntı yaşayabilirsin.dropboxa dön diyecem o zamanda enigma2 lokalde kullanamazsın offff yazarken şiştim :) gel sana bir sim kart alıp senin cihazıda oe 2.0 ye yükseltelim usta, yoksa böyle uğraş dur :) son olarak falaket habercisi gibi oldum ama birşey daha söylemeden edemiyecem boşyere xorion ustanın programıyla taratma derim çünkü program gizlenmiş sadece vk üzerinden çalışan linkleri ayırt edemiyor,linkler silinmediği için :(
Resim

BİR İŞİ BİLEN YAPAR.AZ BİLEN AKIL VERİR.BİLMEYEN ELEŞTİRİR.YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR...
Kullanıcı avatarı
onur
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2753 times

Mesajgönderen ismailglr » Çrş Kas 04, 2015 9:49 pm

onur yazdı:evet usta benimkide gitmiş. 2 yedek hostum olduğu için şimdilik sorun yok benim açımdan.ismail usta sen cihazı değiştirmedin değil mi?hala sim3 ise hostingere yükle diyecem onda da kısıtlama yapıyor sanırım seyirturke,öyle bir sıkıntı yaşayabilirsin.dropboxa dön diyecem o zamanda enigma2 lokalde kullanamazsın offff yazarken şiştim :) gel sana bir sim kart alıp senin cihazıda oe 2.0 ye yükseltelim usta, yoksa böyle uğraş dur :) son olarak falaket habercisi gibi oldum ama birşey daha söylemeden edemiyecem boşyere xorion ustanın programıyla taratma derim çünkü program gizlenmiş sadece vk üzerinden çalışan linkleri ayırt edemiyor,linkler silinmediği için :(

000webhost da sunucular çalışıyor.sadece kullanı adı ve şifre ile giriş yapamıyoruz.yeni dosya da yükleyemiyorum.

Xorion ustaya yeni program yaptırırız bizde ;)
Kullanıcı avatarı
ismailglr
Portal Emekçisi

Mesajgönderen guclu » Çrş Kas 04, 2015 11:44 pm

Burayı öneririm free host düşünceniz varsa. https://byet.host/free-hosting
GuCLu Cafe ModuL VIP çok yakında...
Kullanıcı avatarı
guclu
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 1408 times

Mesajgönderen ismailglr » Sal Tem 26, 2016 4:38 pm

"ismail portal" kullandığım free sunucu tarafından kapatılmıştır.

Portallar içinden çıkartabilirsin tengildet ustam.

Eylül ayında belki yeniden sinema ağırlıklı bir portal yapabilirim.Şimdilik "series portal" ile yola devam ;)
Kullanıcı avatarı
ismailglr
Portal Emekçisi

Önceki

Dön Portallar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir