Ottoman Slap

Bir kac sorum var.

Smart Tv lerde seyirTURK

Re: Bir kac sorum var.

Mesajgönderen #tengildet# » Çrş Kas 18, 2015 7:26 pm

Birbey yazdı:Kimsenin emegini saygisizlik etme gibi bir niyetim yok, ama kanald d haric hic bir kanal calismiyor. SSS okudum, rehberi okudum, geri bölümü bilemem, ama Smart TV kismi cok kötü seyirTURK'ün.

evet bu sebeple Samsung Türkiye satış bölümündeki arkadaşlardan övgü dolu sözler alıyoruz zaten :)
ancak takdir elbette kullanıcı dostlarımızın, kullanmak isteyen dostlar için elimizden geleni yaparız, ama kullanmak istemeyecek olanlar için elimizden maalesef bir şey gelmez. Madem kötü olduğunu düşünüyorsunuz o halde mutlaka başka bir uygulama bulup onu kullanabilirsiniz.

yorumlarınız için teşekkür ederim.
Resim

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
Kullanıcı avatarı
#tengildet#

teşekkür etti: 5168 times

Mesajgönderen Birbey » Çrş Kas 18, 2015 10:51 pm

Simdi, konuyu andinlatalim. C-Serilerinde Seyir Türk kanallarin yüzde 90i calisimiyor.

Lütfen bunu detayli bir sekilde herkesin görebilecegi bir yere yazin.

Samsung Blurayplayerin im var, BD-F6500 Modelli, bunda F-serisi tvlerdeki gibi yaparsak, sorunsuz calisiyor.

Bunuda yazin F-Serisi bölümüne. Test edildi oynaylanmistir.

Bastan arkadaslar C-Serisi "artik ölü, ugrasma" deseydi, bu kadar sikintiya her iki tarafta girmezdi.
Birbey

teşekkür etti: 0 time

Mesajgönderen onur » Çrş Kas 18, 2015 11:08 pm

birbey baştan televizyonunuzun modelini söylediniz mi? ben sorduktan sonra tv modelinizi yazdınız.burda da mı biz suçlu olduk?neyse televizyonunuz ile bilgi ve paylaşımlarınızı samsung c serisi bölümünden yapablirsiniz samsung-smart/samsung-smart-tv-c-serisine-seyirturk-yukleme-adimlari-t28.html
konunun gideceği bir yer,kimseyede bir faydası da yok konu kilitlenmiştir.
Resim

BİR İŞİ BİLEN YAPAR.AZ BİLEN AKIL VERİR.BİLMEYEN ELEŞTİRİR.YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR...
Kullanıcı avatarı
onur
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2753 times

Önceki

Dön Smart TV

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir