Ottoman Slap

XorioN Link Kontrol (Ok.ru, YouTube, Mail.ru, Vk) Programı

XML yapma Araçlarını bulabileceğiniz bölüm...

Re: XorioN Link Kontrol (Ok.ru, YouTube, Mail.ru, Vk) Programı

Mesajgönderen ismailglr » Pzt Kas 23, 2015 11:07 pm

sansar yazdı:ellerine saglik xorion ustam.

Sansar ustamın teşekkür mesajını doğru konuya taşıyayım ;)
Kullanıcı avatarı
ismailglr
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2329 times

Mesajgönderen onur » Pzt Kas 23, 2015 11:23 pm

yanlız bu iki oldu başka bir forumda da aynısı olmuştu bilinçaltı olarak insanlar xorion ustadan bir çalışma bekliyor sanki :) bunuda senin üzerinden yapıyorlar ismail usta.
Resim

BİR İŞİ BİLEN YAPAR.AZ BİLEN AKIL VERİR.BİLMEYEN ELEŞTİRİR.YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR...
Kullanıcı avatarı
onur
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2753 times

Mesajgönderen ismailglr » Pzt Kas 23, 2015 11:41 pm

onur yazdı:yanlız bu iki oldu başka bir forumda da aynısı olmuştu bilinçaltı olarak insanlar xorion ustadan bir çalışma bekliyor sanki :) bunuda senin üzerinden yapıyorlar ismail usta.

" Xorion - MediaMatik "milletin tadı damağında kaldı.sadece 3 ay sürdü.

Ben aslında ondan sıfırdan yeni bir eklenti bekliyorum ;)
Kullanıcı avatarı
ismailglr
Portal Emekçisi

Mesajgönderen xorion » Sal Kas 24, 2015 12:37 am

Evet, yapacak olsaydım gerçekten sıfırdan bir eklenti yapardım.. ;) Ama E2 bunun için en son sırada kalır sanırım..

MediaMatik.. Çok nostaljik geldi ;)
Kullanıcı avatarı
xorion
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 267 times

Mesajgönderen asnet » Sal Kas 24, 2015 1:55 am

yapacak olursanız seyirTurk veya TURKvod içinde olmasın. diğerleri çalışmayınca veya sorunlu olunca yeni bir seçenek olsun. sizin yeni bir eklenti yapacak tecrübe ve bilginiz fazlasıyla var.
her zaman sn:bay ismailglr hocamız teşfik edecek değilya, bizde istekte bulunalımda yaparsanda sağol yapmasanda sağol. kim ne derse desin bu konularda en çok katkısı olan sizlersiniz.
asnet

teşekkür etti: 47 times

Mesajgönderen ismailglr » Sal Kas 24, 2015 9:57 am

Resim

ustam klasör tarada bu hatayı alıyorum.tamam deyince tarıyor ama 52. satır hangi satır oluyor :)
Kullanıcı avatarı
ismailglr
Portal Emekçisi

Mesajgönderen xorion » Sal Kas 24, 2015 10:09 am

asnet yazdı:yapacak olursanız seyirTurk veya TURKvod içinde olmasın. diğerleri çalışmayınca veya sorunlu olunca yeni bir seçenek olsun. sizin yeni bir eklenti yapacak tecrübe ve bilginiz fazlasıyla var.
her zaman sn:bay ismailglr hocamız teşfik edecek değilya, bizde istekte bulunalımda yaparsanda sağol yapmasanda sağol. kim ne derse desin bu konularda en çok katkısı olan sizlersiniz.

İlgi ve desteğinize teşekkürler... Yakında Wetek kullanmaya başlıyacağım. Gerçi Wetek'te de E2 var ama benim ilgimi Android ve OpenElec(Kodi diyebiliriz) kısmı çekiyor. Tv izlemek için şu an kullandığım (Vu-Uno) E2 nin performansını alamayabilirim ama diğer Medya özelliklerinde de kullandığım cihazı hiç beğenmiyorum.. Bakalım göreceğiz... ;)

İsmail, o hata, o anki kontrol ettiği xml dosyandaki hata.. Yani o xml dosyanın 52. satırında olan açıklamadaki hata. Xml dosyanı kontrol et.. ;) Xml dosyalarını NotePad++ ile kontrol etmeni tavsiye ederim. Satır numaralarını görebilirsin..
Kullanıcı avatarı
xorion
Portal Emekçisi

Mesajgönderen asnet » Cum Kas 27, 2015 3:10 pm

Teşekkürler Hocam. Sabırsızlıkla uygulamanızı bekliyoruz. (WETEK PLAY Full HD Android/ OpenELEC/ Linux Receiver) hakkında görüşleriniz nedir?almış olsak işimize yararmı? inceleme fırsatı bulursanız görüşlerinizi bekliyoruz. E2 dm ve Samsung smart tv kullanıyorum.
asnet

teşekkür etti: 47 times

Mesajgönderen onur » Cum Kas 27, 2015 5:32 pm

tabiii parser yazmaya gerek yok ya kodi kolay geliyor değil mi? dedemde yapar kodiye,androide uygulama. yok arkadaş usta adam ustalığını gösterecek enigma2'ye uygulama yapacak ki bizde saygıyla önünde eğilelim :)
(ismail usta ben girişi sert yaptım sen yumuşatarak devam et azmedersek yeni bir enigma2 uygulama sahibi olabiliriz :))
Resim

BİR İŞİ BİLEN YAPAR.AZ BİLEN AKIL VERİR.BİLMEYEN ELEŞTİRİR.YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR...
Kullanıcı avatarı
onur
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2753 times

Mesajgönderen xorion » Cum Kas 27, 2015 6:31 pm

onur yazdı:tabiii parser yazmaya gerek yok ya kodi kolay geliyor değil mi? dedemde yapar kodiye,androide uygulama. yok arkadaş usta adam ustalığını gösterecek enigma2'ye uygulama yapacak ki bizde saygıyla önünde eğilelim :)
(ismail usta ben girişi sert yaptım sen yumuşatarak devam et azmedersek yeni bir enigma2 uygulama sahibi olabiliriz :))

Onur'cum yanılıyorsun.. Burada platform önemli değil, hangisine yaparsan yap aynı işlemleri yapmak zorundasın. Tabii ki kullandığın dil ya da spesifikasyonlar ve yaşanacak zorluklar platforma göre değişiklik gösteriyor ve bunların içinde beni en çok boğan E2 dir..

Wetek elime 2 gün önce geçti henüz tam inceleyemedim ama Android tarafı fena değil ve Android üzerinde gelen Kodi de gayet hoşuma gitti. Henüz anten kablosunu bile bağlamadım yani tv kısmına hiç girmedim. Gerçi eminim TV kısmında normal E2 cihazlardaki performans yoktur ama diğer her konuda da E2 den daha başarılıdır.

Bugün de OpenElec yükleyip deneyeceğim yani bir nevi sadece Kodi olacak, tv kısmına yine gireceğimi sanmıyorum ama bakalım.....

Bu 2 gün için cihazdan hoşlandığımı söyleyebilirim. (demiştim henüz tv kısmına hiç girmedim)
Kullanıcı avatarı
xorion
Portal Emekçisi

ÖncekiSonraki

Dön XML Yapma Araçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir