Ottoman Slap

Paypa'lin Türkiye'de kapanması ve seyirTURKün bağışcı alımının durdurulması

seyirturk.com ve Forumdan haberler ve yararlı bilgiler.
Forum kuralları
Spam yok arkadaşlar...

Paypa'lin Türkiye'de kapanması ve seyirTURKün bağışcı alımının durdurulması

Mesajgönderen #tengildet# » Çrş Haz 01, 2016 12:46 pm

Merhaba,
Bir çoğunuzun bildiği üzere Paypal Türkiye'de faaliyetlerini durduruyor, sebeplerini aşağıdaki Paypal linkinden okuyabilirsiniz:
https://www.paypal.com/tr/webapps/mpp/home

seyirTURK'de bu tarihten itibaren Bağış kabul edemeyecek yani VIP ayrıcalıkları ise bugüne kadar bağış yapmış olan dostlar için 1 sene içinde sonlandırılacaktır. Umarım Paypal en kısa sürede tekrar Türkiye'de faaliyetlerini sürdürebilir. Aksi durumda seyirTURK ün kaderi free serverlara kalacak yine sanırım.
Elimizde olmayan bu sebepten dolayı tüm dostlardan özür dileriz.Açıklamayı buraya da taşıyıp tarihe not düşmüş olalım:

Türkiye’deki Müşterilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme

PayPal olarak Türkiye’deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmekteyiz.

6 Haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Türkiye’deki müşterilerimiz PayPal hesapları üzerinden para gönderme ve alma işlemi yapamayacaklardır. Müşterilerimiz PayPal hesaplarına giriş yapabilir ve varsa hesaplarındaki bakiyeyi Türkiye’deki banka hesaplarına aktarabilirler.

Belirtmek isteriz ki, PayPal’ın önceliği her zaman müşterileri olmuştur. Ancak yerel düzenleyici kuruluşa yaptığımız lisans başvurusunun reddi ve ilgili kurumun Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurma talimatı doğrultusunda uygulamak durumunda olduğumuz bu karardan dolayı üzüntü duymaktayız.

Müşterilerimiz bilgi sayfasını ziyaret ederek bu sürecin kendilerini nasıl etkileyeceğine ilişkin detaylı bilgi alabilirler.

PayPal olarak tüm müşterilerimize bugüne kadar bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizi iletmek isteriz. PayPal'a vermiş olduğunuz destek Türkiye'deki çalışanlarımız ve şirketimiz için her zaman önemli olmuştur.

Gelecekte Türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir.
Resim

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
Kullanıcı avatarı
#tengildet#
 
Mesajlar: 2801
Kayıt: Cmt Tem 19, 2014 2:27 pm
 teşekkür etti: 5168 times
 teşekkür edildi: 4112 times

Dön Site ve Forum Bilgileri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir