Ottoman Slap

vk hakkında

XML yapma Araçlarını bulabileceğiniz bölüm...

Re: vk hakkında

Mesajgönderen #tengildet# » Pzt Şub 02, 2015 9:10 pm

internette bendedesaçma sapan şeyer oluyor 15 gündür,
örneğin seyirturk.com a turkportal.org ye rahat girerken google.com a hurriyete milliyete facebook a twittera falan girmeye çalıştığımda internet bağlantısı yok diyor evdeki tüm aga bağlanan cihazlar.
bir 10-20 dakika sonra düzeliyor bir süre sonra yine aynısı oluyor garip bir durum.
turktelekom dns lerini , google dnslerini yandex dns lerini ve open dns leri de denedim aynısı oluyor çıldrmak üzereyim valla. ttnet e 50 defa arıza kaydı bırakıyorum her defasında ızı düşürüp oldu diyorlar sonra ben kavga döğüş yeniden hızı yükselttiriyorum vs vs.
neyse bekliyoruz modulleri :)
Resim

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
Kullanıcı avatarı
#tengildet#

teşekkür etti: 5168 times

Mesajgönderen xorion » Pzt Şub 02, 2015 9:55 pm

Dostum bendeki sorun, sorunlu internet değil, hiç internet yok bende. ;)
1-2 hafta sonra olma ihtimali var. Umarım ;)
Kullanıcı avatarı
xorion
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 267 times

Mesajgönderen onur » Sal Şub 03, 2015 12:34 am

mail.ru sistem değiştiğinden beri bir kere bile kullanmadım çünkü aşırı bir yavaşlık söz konusu.birde bu vk işini bir türlü anlayamadım vk videolarının hangisini sadece siteden hangisini seyirtürk v.b. eklentilerde izleyebileceğimizi nasıl anlayabiliriz?vk neye göre böyle bir ayrım yapıyor?birde dikkat ettim artık başkasının videosunu kendi listemize eklediğimizde düzenleme isim değiştirme vs. hiçbişey yapamıyoruz.otoportal programıyla xml yaptığımızda ise video yok uyarısıyla karşılaşıyoruz.bu vk tam olarak ne yaptı anlayan ve anlatacak birisi var mı?
NOT:xorion usta linki denedim açıkcası hız bakımından herhangi bir fark yok enigma 2 lerde.
Resim

BİR İŞİ BİLEN YAPAR.AZ BİLEN AKIL VERİR.BİLMEYEN ELEŞTİRİR.YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR...
Kullanıcı avatarı
onur
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2753 times

Mesajgönderen RIDV@N » Cum Şub 13, 2015 7:57 am

xorion hocam bütün umudumuz sizsiniz artık :) lütfen müsait oldugunuz zaman şu işe bir el atın ,selamlar
RIDV@N

teşekkür etti: 29 times

Önceki

Dön XML Yapma Araçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir