Ottoman Slap

Ulango da yer alan seyirTURK ile ilgili bilgilendirme

seyirturk.com ve Forumdan haberler ve yararlı bilgiler.
Forum kuralları
Spam yok arkadaşlar...

Ulango da yer alan seyirTURK ile ilgili bilgilendirme

Mesajgönderen #tengildet# » Cum Şub 20, 2015 2:48 pm

Merhaba,
Bildiğiniz gibi seyirTURK ücretsiz bir hizmettir, kullanıcılarına ücretsiz ulaşmakta ve kullanıcılarda ücretsiz kullanmaktadırlar.
ulango isimli Samsung Widget indirme sitesinde bu güne kadar kullanıcılardan ulango tarafından herhangi bir ücret istenmediğinden seyirTURK widgetimizin verilmesini sağlamıştık, ancak 27.02.2015 tarihinden itibaren indirilmek istenen widgetların, seyirTURK de bu gruba dahil edilmiş, büyük bir kısmının yıllık 36 Euro gibi bir fiyatla ücretli indirme kısmında yer alacağını öğrendik. ulango ile görüşerek durumu teyid etikten sonra seyirTURK ün sistemlerinden kaldırılmasını rica ettik. Dün geceden bu yana sistemlerindeki seyirTURK versiyonlarını kaldırmaya başladılar, teşekkür ederiz.
seyirTURK ü her zaman olduğu gibi bundan sonrada kendi sitesinden ve ip adresinden indirip kurabilir, forumundan yardım alabilirsiniz.

samsung smart tvden direk indirme ip miz: 209.240.106.40
zip halinde indirebileceğiniz sitemiz : http://seyirturk.com ürünler bölümü.
Forumumuz : http://seyirturk.com/forum/

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Hi,
As you know that sayirTURK started its life as a freeware, and will continue as freeware, users download it free, and use it free.
ulango is a private Samsung widget download system ,in Germany it is widely used, till to yesterday seyirTURK can be downloaded from ulango witout any fee, but we informed that ulango request some fee to download widgets from their system. Ulango will request 36 Euro as price to download for anually. We contact with them and we request removing of seyirTURK from this system.Thanks to ulango management for removing seyirTURK from their system .As of 20.02.2015 seyirTURK widget will not be in ulango system.
As usual you can download and install seyirTURK from our ip, and get help from our message boards.

IP address for directly download with Samsung TV : 209.240.106.40
In zip format to download to your PC : http://seyirturk.com english section downloads
Message Board : http://seyirturk.com/forum/

______________________________________________________________________________________________________________________________________________
Hallo,
wie ihr alle wisst ist seyirTURK ein kostenloser dienst und soll auch weiterhin Kostenlos alle seine Nutzer erreichen.
Des weiteren haben wir bis heute unsere seyirTURK Erweiterung auch über die Ulango Webseite angeboten da dieser dienst bisher Kostenlos war. Jedoch wird Ulango ab dem 27.02.2015 Kostenpflichtig (36€ Jährliche Gebühr) und aus diesem Grund haben wir Ulango gebeten unser seyirTURK Widget aus seinem Programm zu nehmen da seyirTURK seinen Nutzern weiterhin Kostenlos zugänglich bleiben soll. Aus diesem Grund ist seit gestern Nacht ist unser Widget dort nicht mehr verfügbar.
Über unsere Webseite http://seyirturk.com könnt ihr unser seyirTURK Widget natürlich weiterhinKostenlos herunterladen und auch Hilfe im Seyirturk Forum erhalten.

Installation direkt vom Samsung Smart TV IP: 209.240.106.40
Installation als ZIP über SammyWidgets: http://seyirturk.com/web_tr/urunler.html
Unser Forum: http://seyirturk.com/forum/
Resim

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
Kullanıcı avatarı
#tengildet#
 
Mesajlar: 2801
Kayıt: Cmt Tem 19, 2014 2:27 pm
 teşekkür etti: 5168 times
 teşekkür edildi: 4112 times

Dön Site ve Forum Bilgileri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir