Ottoman Slap

KARAKUŞ PORTAL ( ENİGMA 2 )

seyirTURK Programlarında bulunan "Portallar" konusunda dilek ve görüşlerinizi buradan paylaşabilir, portal sahipleri ile iletişim kurabilisiniz.

Re: KARAKUŞ PORTAL ( ENİGMA 2 )

Mesajgönderen hakandd » Cmt Ağu 01, 2015 1:01 pm

Merhaba,

Yetişkin içerik altındaki VK linkleri seçildiğinde hiçbir işlem yapmıyor. Linklermi sorunlu yoksa benim TV den (samsung f serisi) kaynaklı bir sıkıntımı var? Teşekkürler.
hakandd

teşekkür etti: 0 time

Mesajgönderen onur » Cmt Ağu 01, 2015 6:03 pm

hakandd yazdı:Merhaba,

Yetişkin içerik altındaki VK linkleri seçildiğinde hiçbir işlem yapmıyor. Linklermi sorunlu yoksa benim TV den (samsung f serisi) kaynaklı bir sıkıntımı var? Teşekkürler.

online-favorilerim-ve-bookmarklet/seyirturk-te-oynatilabilen-embed-linkler-t471-40.html#p12801 mesajı okuyunuz.
Resim

BİR İŞİ BİLEN YAPAR.AZ BİLEN AKIL VERİR.BİLMEYEN ELEŞTİRİR.YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR...
Kullanıcı avatarı
onur
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2753 times

Mesajgönderen karakus » Çrş Ağu 12, 2015 12:24 pm

arkadaşlar vk hesbımı bloke ettiği içinkarakuş portal bir müddet çalışmayacak sadece turkvodfilm modül aktif onda güncellemelr devam ediyor yeniden portalı bakıma alıp yeniden hazırlayacama bilgilerinize saygılarımla...
http://turkvod.com/
Kullanıcı avatarı
karakus

teşekkür etti: 33 times

Mesajgönderen karakus » Cmt Kas 14, 2015 11:24 am

Değeli Dostlarım 2011 yılında bu yana diğer forumlar olsun diğer platforumlar olsun KARAKUŞ Portal olarak sizlerle iyi günler kötü günler geçirdik.bu zaman zarfında eğer birbirimizi üzdüksek sizlerden haklarınızı helal etmenizi rica ediyorum ve bugünden sonra KARAKUŞ Portalı kapatma kararını aldım. tüm dostlarıma ve emeği gecen herkese teşekkür ediyorum.tengildet ustam seyirtürk dede gereğini yapınız.saygı ve sevgilerimle...
http://turkvod.com/
Kullanıcı avatarı
karakus

teşekkür etti: 33 times

Mesajgönderen hoyares » Cmt Kas 14, 2015 5:31 pm

[quote="karakus"][b][color=#FF0000][size=150]Değeli Dostlarım 2011 yılında bu yana diğer forumlar olsun diğer platforumlar olsun KARAKUŞ Portal olarak sizlerle iyi günler kötü günler geçirdik.bu zaman zarfında eğer birbirimizi üzdüksek sizlerden haklarınızı helal etmenizi rica ediyorum ve bugünden sonra KARAKUŞ Portalı kapatma kararını aldım. tüm dostlarıma ve emeği gecen herkese teşekkür ediyorum.tengildet ustam seyirtürk dede gereğini yapınız.saygı ve sevgilerimle...[/size][/color][/b][/quote]
teşekkürler emeklerin için.inşallah daha sonra seni tekrar aramızda görürüz.saygılar
hoyares
VIP-Donor

teşekkür etti: 248 times

Önceki

Dön Portallar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir