Ottoman Slap

XorioN - MediaMatik (Modul-Portal)

seyirTURK Programlarında bulunan "Portallar" konusunda dilek ve görüşlerinizi buradan paylaşabilir, portal sahipleri ile iletişim kurabilisiniz.

Re: XorioN - MediaMatik (Modul-Portal)

Mesajgönderen ismailglr » Pzt May 25, 2015 10:25 am

ustam ses ver ordamısın ;)

0 Gün - 23 Saat - 47 Dakika - 32 Saniye
Kullanıcı avatarı
ismailglr
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2329 times

Mesajgönderen xorion » Pzt May 25, 2015 10:51 am

Merhaba arkadaşlar;

Konuya pek yazmak istemedim çünkü uzamasını cidden istemedim.

Daha önce de yazdığım gibi 26 Mayıs da hosting sürem (Amerika saatine göre) bitiyor ve kalan süreye göre bizim saatimizle yarın sabah 10 da bitecek. Süreyi uzatmayı düşünmüyorum free olarak da devam edemem çünkü geçen ay 90 gb trafik oluştu bu ay daha fazla olacak. Yani free olarak devam edemez. Bu sözlerimden sonra maddi destek içeren mesajlar gönderilmemesini rica ediyorum. MediaMatik'in başka arkadaşlara aktarılması da söz konusu değildir.

Hem zaten diğer arkadaşların hazırladığı birçok film-dizi modulu var ve ileride zaman ne gösterecek kimse bilemez ;)

MediaMatik'e yer veren seyirTURK,TURKvod ve MKVod a tekrar teşekkür ederim. Belki kendileri bu kadar kısa süreli yer almamdan dolayı bana kızmış olabilirler ama en başta daha uzun süreceğini sanıyordum.
Kullanıcı avatarı
xorion
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 267 times

Mesajgönderen adile » Pzt May 25, 2015 11:48 am

xorion Hocam 5 parmağın 5 bir olmaz her meyvenin tadı bir olmaz herkesin portal bir olmaz ben kimseye asla birşey demiyorum herkesin verdi emek tabiki güzel ama benim baktım portalar 1 sırada sizin portal 2 portal Guçlu hocam ve SeyirTurk olarak Tengildet film kutusu ve dizi kutusuna bakıyorum ama bana sorsanız kimseye asla bir saygızlık gibi olmasın benim içimden ve gönlumden geçen 1 sırada daima sizin portaldı çunku engima 2 cihazda harika çalışyor başka portal ve diğer yerler girdim sizin hazırladınız gibi asla birşey hızlı açmıyor xorion Hocam inanki gunduz bir şeklide vakit geçiyor ama gece inanki sizin portal sayesinde bakıyorum gece 2 bulmuş oluyorum gel bizi yanlız ve başı öne eğik bırakma xorion Hocam bu arada filmizlesene.com.tr açılmıyor hem sizin portalda hemde Guçlu hocamın portalda bilginiz olsun
adile

teşekkür etti: 212 times

Mesajgönderen ismailglr » Pzt May 25, 2015 1:08 pm

xorion yazdı:Merhaba arkadaşlar;

Daha önce de yazdığım gibi 26 Mayıs da hosting sürem (Amerika saatine göre) bitiyor ve kalan süreye göre bizim saatimizle yarın sabah 10 da bitecek. Süreyi uzatmayı düşünmüyorum free olarak da devam edemem çünkü geçen ay 90 gb trafik oluştu bu ay daha fazla olacak. Yani free olarak devam edemez. Bu sözlerimden sonra maddi destek içeren mesajlar gönderilmemesini rica ediyorum. MediaMatik'in başka arkadaşlara aktarılması da söz konusu değildir.

Hem zaten diğer arkadaşların hazırladığı birçok film-dizi modulu var ve ileride zaman ne gösterecek kimse bilemez ;)

MediaMatik'e yer veren seyirTURK,TURKvod ve MKVod a tekrar teşekkür ederim. Belki kendileri bu kadar kısa süreli yer almamdan dolayı bana kızmış olabilirler ama en başta daha uzun süreceğini sanıyordum.

elinde kullanmadığı ücretli hostu olan bir arkadaş varsa belki sana verebilir ustam.

ya da hangi hostsa ben alayım sana ustam hediyem olsun ;)

ben bir şekilde alırım senden o modülleri ama maksat herkes faydalansın :)
Kullanıcı avatarı
ismailglr
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2329 times

Mesajgönderen xorion » Pzt May 25, 2015 1:27 pm

ismailglr yazdı:
elinde kullanmadığı ücretli hostu olan bir arkadaş varsa belki sana verebilir ustam.

ya da hangi hostsa ben alayım sana ustam hediyem olsun ;)

ben bir şekilde alırım senden o modülleri ama maksat herkes faydalansın :)

İsmail, ilgine teşekkürler ama olmaz.
Biraz zamana bırakalım.. :(
Kullanıcı avatarı
xorion
Portal Emekçisi

Mesajgönderen asnet » Pzt May 25, 2015 1:44 pm

sorunun serverle host ile alakalı olduğunu sanmıyorum.herkezin kendine göre paylaşım yapma anlayışı vardır.kendi paylaşım anlayışına ters düşen,sistemin gidişatından rahatsızlık duymak endoğal hakkıdır.
eğer sorun buysa?
en önce vod sistemini auto olarak çalıştıran xorion hocamızdan kendisine ayit yeni bir uygulama
yapmasını bekliyoruz.
asnet

teşekkür etti: 47 times

Mesajgönderen xorion » Pzt May 25, 2015 2:50 pm

asnet yazdı:sorunun serverle host ile alakalı olduğunu sanmıyorum.herkezin kendine göre paylaşım yapma anlayışı vardır.kendi paylaşım anlayışına ters düşen,sistemin gidişatından rahatsızlık duymak endoğal hakkıdır.
eğer sorun buysa?
en önce vod sistemini auto olarak çalıştıran xorion hocamızdan kendisine ayit yeni bir uygulama
yapmasını bekliyoruz.

Bir süre hiçbir şeyle ilgileneceğimi sanmıyorum.. Sadece izleyici olacağım. ;)
Kullanıcı avatarı
xorion
Portal Emekçisi

Mesajgönderen adile » Pzt May 25, 2015 2:58 pm

[quote="xorion"][quote="asnet"]sorunun serverle host ile alakalı olduğunu sanmıyorum.herkezin kendine göre paylaşım yapma anlayışı vardır.kendi paylaşım anlayışına ters düşen,sistemin gidişatından rahatsızlık duymak endoğal hakkıdır.
eğer sorun buysa?
yapmasını bekliyoruz.[/quote]

Bir süre hiçbir şeyle ilgileneceğimi sanmıyorum.. Sadece izleyici olacağım. ;)[/quote]

Ben çözumu buldum o zaman xorion Hocam boş oldun zamanlarda biz acemilere bol bol ders versen olmazmı ben senin öğrencim olurum ben 1 sıraya yaz mesala :)
adile

teşekkür etti: 212 times

Mesajgönderen ettu » Pzt May 25, 2015 3:12 pm

Xorion hoca
Portalını hosting süresinin sona ermesi nedeniyle bırakacağını okuyunca epey üzüldüm. Kimbilir son halini alana kadar ne kadar çok emek vermişsindir! Tabii tüm bunlar yaratılacak boş zaman, yoğun emek ve istekle oluyor. Seni ve portalını kısa bir zamanda tekrar aramızda görmeyi isterim.
ettu
VIP-Donor

teşekkür etti: 45 times

Mesajgönderen hoyares » Pzt May 25, 2015 4:32 pm

[quote="xorion"]Merhaba arkadaşlar;

MediaMatik'e yer veren seyirTURK,TURKvod ve MKVod a tekrar teşekkür ederim. Belki kendileri bu kadar kısa süreli yer almamdan dolayı bana kızmış olabilirler ama en başta daha uzun süreceğini sanıyordum.[/quote]
işte biz de onu diyoruz ya ilk başladığında o kadar hızlı giriş yaptınki hergün yeni modül film dizi çocuk derken yetişkin modülü bile yaptın.ama gerçekten çok kısa sürdü.neyse elimizdekilerin kıymeti bilelim derim ben.çünkü diğer modüllerde gayet başarılı çalışıyor.ustaya teşekkür ederiz.ne kadar izleyici olarak kalacam desede paylaşım yapmadan duramaz.aynı siyasiler gibi.öyle koltuğu kaptırmak falan olmaz.o beğenilmişliğin tadına varmışken hemen bırakmak olmaz.kardeşim hangi siyasetçi yada sporcu zirvedeyken bırakır.ne diyelim sana bye bye mediyamatik.
hoyares
VIP-Donor

teşekkür etti: 248 times

ÖncekiSonraki

Dön Portallar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir