Ottoman Slap

Samsung Smart TV

Smart Tv lerde seyirTURK

Samsung Smart TV

Mesajgönderen Genco82 » Cum Kas 13, 2015 6:25 pm

merhaba Degerli Arkadaslar,
Ben Smart TV me seyirTurk uygulamasini yükledim, Iptv, Filmler Portal üzeri olsun calisiyor.
Fakat DiziKutusuna veya Film Kutusuna girip, Dizi izlemek istedigimde, bir hata bildiriyor ve " Bu adresteki Dosya sisteme uyumlu degil yazior"???
Bilgisi veya cözümü bilen varmi acaba?

Ayrica ne gibi böyle yariarli uygulamalar daha var Samsung Smart TV icin?

Selamlar Saygilar
Genco
Genco82

teşekkür etti: 0 time

Re: Samsung Smart TV

Mesajgönderen rock3366 » Pzr Kas 15, 2015 4:46 am

Ayni sorun bende devam ediyor
rock3366
VIP-Donor

teşekkür etti: 1 time

Mesajgönderen onur » Pzr Kas 15, 2015 6:10 pm

alternatif olarak portallar içerisindeki güçlü portadan bakınız ana menüdeki dizikutusu ve film kutusu server yoğunluğundan dolayı sorunlar yapabiliyor.birde film kutusu ve dizi kutusu hakkındaki sorunlarınızı lütfen forumdaki kendilerine ait bölümlerden modül ismi ve bir örnek vererek yapınız.
dizi kutusu için : dizi-kutusu-f36/
film kutusu için : film-kutusu-f35/
Resim

BİR İŞİ BİLEN YAPAR.AZ BİLEN AKIL VERİR.BİLMEYEN ELEŞTİRİR.YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR...
Kullanıcı avatarı
onur
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2753 times

Mesajgönderen Piyerloti » Pzr Kas 15, 2015 6:45 pm

Merhaba degerli arkadaslar, sizlerden bir ricam olacak seyirtürk iptv de bazi kanallardailk önce Desteklemiyor ( rtsp protokolu yüklenmiyor) diye bir yazi geliyor mu tv kanallarini acmak istedigimiz de mesela foxtv gibi biraz evvel güncel olani sürümü yükledim ekim ayinda olani malesef ki gene ayni hatayi veriyor acaba sorun nereden kaynaklaniyor tv modeli samsung smart tv f modeli???

Simdi Alternatif iptv-Samsung tv yi listedeki sectim oradan diger programlar calisiyor mesela gene örnek foxtv evvelden böyle bir sorun yoktu.

saygilarimla

piyerloti
Piyerloti

teşekkür etti: 2 times

Mesajgönderen Serkanice » Pzr Kas 15, 2015 9:58 pm

Piyerloti yazdı:Merhaba degerli arkadaslar, sizlerden bir ricam olacak seyirtürk iptv de bazi kanallardailk önce Desteklemiyor ( rtsp protokolu yüklenmiyor) diye bir yazi geliyor mu tv kanallarini acmak istedigimiz de mesela foxtv gibi biraz evvel güncel olani sürümü yükledim ekim ayinda olani malesef ki gene ayni hatayi veriyor acaba sorun nereden kaynaklaniyor tv modeli samsung smart tv f modeli???

Simdi Alternatif iptv-Samsung tv yi listedeki sectim oradan diger programlar calisiyor mesela gene örnek foxtv evvelden böyle bir sorun yoktu.

saygilarimla

piyerloti

Samsung Smart TV RTSP protokolunu desteklemediği için öyle yazıyor ve bu çok normal.Tüm Samsung Smart Tvlerde aynı yani Rtsp kanal izlerken aynı yazı geliyor.Durum sizin TVle alakası yok hepimizde öyle.
Kullanıcı avatarı
Serkanice
VIP-Donor

teşekkür etti: 642 times

Dön Smart TV

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir