Ottoman Slap

sikayetciyim

Smart Tv lerde seyirTURK

Re: sikayetciyim

Mesajgönderen onur » Pzr Nis 05, 2015 11:08 pm

müslümcü06 yazdı:
guclu yazdı:Samsung tvnizin önbelliği dolu olabilir. Smart tv bölümünde kullanmadığınız uygulama varsa silin yada az kullandığınız programları kaldırın silin. Sonra deneyin. Devam ediyorsa seyirTÜRK kaldırıp yeniden kurun ve forum ana sayfasında belirtilen dns adreslerini tvnize girin.

DNS ayarini tv ye nasil veriyoruz hocam. ne fark var mesela ben almanyadan katiliyorum cihaz samsung es seri

bu dns işi türkiyedeki internet yasaklarıyla ilgili eğer siz seyirtürke sorunsuz bağlanıp izleyebiliyorsanız dns ayarı yapmanıza gerek yok.android/seyirturk-android-surum-1-03-yayinlandi-t713-30.html#p9689
Resim

BİR İŞİ BİLEN YAPAR.AZ BİLEN AKIL VERİR.BİLMEYEN ELEŞTİRİR.YAPAMAYAN ÇAMUR ATAR...
Kullanıcı avatarı
onur
Portal Emekçisi

teşekkür etti: 2753 times

Mesajgönderen solvent84 » Pzt Nis 06, 2015 12:35 am

guclu yazdı:Samsung tvnizin önbelliği dolu olabilir. Smart tv bölümünde kullanmadığınız uygulama varsa silin yada az kullandığınız programları kaldırın silin. Sonra deneyin. Devam ediyorsa seyirTÜRK kaldırıp yeniden kurun ve forum ana sayfasında belirtilen dns adreslerini tvnize girin.

arkadaşlar merhabalar samsung d serisi televızyonumda uyguladım programı kurdum. program uzerınden yerel kanalları acabılıyorum ancak portallardan ve fılm kutusu ıcerısınden secmıs oldugum fılmler acılacakken baglantı kesıldı dıyor ve acılmıyor. sızce sorun nedır ? ne yapmam gerekıyor?. yardımızın ıcın sımdıden tsk.

dediklerini aynen yaptım kaldırıp tekrar yükledim ama nafile. samsung telefonumdan açıyor ama televizyonumdan olmuyor. :(
solvent84

teşekkür etti: 0 time

Mesajgönderen kalay » Prş Eki 15, 2015 3:58 am

ismailglr yazdı:seyirTURK ü enigma 2 cihazda kullanıyorum.arada çark dönüp geç atığı olsada sürekli takılma yaşamıyorum.aşırı yoğunluktan kaynaklanan problemler zaman zaman yaşanmakta.

film dosyası boş derken daha spesifik hangi modül hangi film belirtirseniz.ya da aynı filmi sitesin de konrtol ettiniz mi.orada çalışıyor mu? yardımcı olmak daha kolay olur.

sayin arkadasim ismailglr sana bu konuda katiliyorum

asiri halle takinti ve surekli kendi kendine kanal degistirme. adami sinir ediyor :oops: :oops:
bence bu SeyirTUPK apps samsung televizyonna gelmiyor apps hata var bence
kalay

teşekkür etti: 0 time

Mesajgönderen #tengildet# » Prş Eki 15, 2015 1:38 pm

kalay yazdı: asiri halle takinti ve surekli kendi kendine kanal degistirme. adami sinir ediyor :oops: :oops:
bence bu SeyirTUPK apps samsung televizyonna gelmiyor apps hata var bence

Yorumunuz için teşekkürler,
Ancak Şunu hatırlatmalıyım öncelikle:
seyirTURK multi platform bir medya browserı olup kendi oynatıcısı hiç bir platformda (Windows Phone hariç) yoktur yani seyirTURK kullanıldığı cihazın medya oynatıcısını çağırır bu noktadan bakarsanız her link her cihazda oynamayabilir veya sıkıntılı oynayabilir, bu tamamen kullandığınız cihazın oynatıcısının kabiliyetine bağlıdır, ve buna ek olarak sürekli vurguladığımız bir nokta daha var ki en önemlisi de odur:
seyirTURK te sunulan hiç bir medya yani iptv, dizi, film sunucularımızdan verilmez ve tamamen netten bulunan ve herkese açık linklerdir. biraz çabayla sizlerde bu linkleri bulabilirsiniz zaten. yani eğer o linke yüklenme fazla ise doğal olarak sıkıntı yaşarsınız.

Ki ne zaman seyirTURK e giremez ve programı açamazsınız veya menüler arasında dolaşamazsınız veya menü geçişleri çok sıkıntılıdır, işte o zaman seyirTURK te problem var diyebilirsiniz.

Kıssadan hisse , seyirTURK içeriklerinde bulunan medyaları biz yayınlamıyoruz ve bu noktada da müdahale edemeyiz. ancak seyirTURK kalan kısmında hata varsa sorun yaşıyorsanız o zaman biz müdahale edebiliriz.

keyifli Seyirler...
Resim

"bizim kadınlarımız:/ korkunç ve mübarek elleri/ ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle/ anamız, avradımız, yarimiz"....N.H.RAN
Kullanıcı avatarı
#tengildet#

teşekkür etti: 5168 times

Önceki

Dön Smart TV

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir